Супер пропозиція від Hörmann

Переглянути

Відеоогляд виставкової зали заводу міжкімнатних дверей Huga (Hormann)

Переглянути

   В'їзні ворота Гаражні ворота Двері

   Контакти: (044) 459-34-27, (050) 088-01-91, (097) 572-07-48, (073) 015-38-05. Viber: (067) 376-68-45, Whatsapp: (067) 376-68-45, Telegram: (067) 376-68-45

   Адреса: м. Київ вул. Лариси Руденко, 3а/3

   В'їзні ворота

   В’їзні ворота це ті ворота, якими користуються всі члени родини, незалежно від того яким транспортом ви користуєтесь. Саме в’їзні ворота відкриваються частіше ніж гаражні і навіть частіше ніж хвіртка.

   Конструктивно в’їзні ворота можуть бути відкотними (або від’їздними) та класичними, двостулковими – з двох половинок. Незалежно від типу ми постачаємо лише найнадійніші конструкції воріт та механізми для їх відкривання та закривання.

   І відкотні і двостулкові в’їзні ворота значно зручніше використовувати з електроприводами. Автоматика для в’їзних воріт дасть Вам можливість відкривати та закривати їх не виходячи з авто чи будинку. Електроприводи Hormann для в’їзних воріт мають ще додаткові опції: максимальна безпека під час руху воріт, керування воротами зі смартфону, перевірка стану воріт: закриті вони чи відкриті за допомогою пульта та за допомогою смартфону.

   Гаражні ворота

   Гаражні ворота «Hormann», це і є та сама легендарна німецька якість. Міф про те, що гаражні ворота «Hormann» - це дорого, придуманий конкурентами давно і не відповідає дійсності. Гаражні ворота Hormann - це оптимальне співвідношення ціна/якість у світі автоматичних гаражних воріт. Доступні ціни на автоматичні гаражні ворота Hormann, які ми пропонуємо нашим клієнтам - це результат нашого багаторічного співробітництва безпосередньо з представництвом Hormann в Україні і, як наслідок, максимально можливі знижки на автоматичні гаражні ворота Hormann, цікаві акції та, найголовніше, знання продукту і правильний підхід до підбору воріт, автоматики і комплектуючих по ОПТИМАЛЬНИМ цінами.

   Компанія «Hormann» самостійно здійснює розробку і виробництво всіх компонентів для автоматичних гаражних воріт, а так само електроприводів для гаражних воріт. Завдяки цьому модельний ряд гаражних воріт «Hormann» включає в себе близько 15 моделей воріт: від бюджетних до елітних моделей автоматичних гаражних воріт. «Hormann» постійно веде роботу над тим, щоб поліпшити якість воріт що виробляються зараз та створити нові продукти. Всі гаражні ворота і електроприводи Hormann піддаються тривалим випробуванням в реальних умовах, що дозволяє гарантувати високу якість гаражних воріт компанії «Hormann». Купуючи автоматичні гаражні ворота виробництва «Hormann», Ви на тривалий термін забезпечите собі надійну, зручну і безпечну експлуатацію свого гаража.

   Двері

   В Україні Hormann асоціюється насамперед з гаражними воротами. Вхідні двері Hormann прийшли до нас нещодавно. Хоча Заводів які виробляють двері в компанії Hormann значно більше, порівняно з воротами.

   Що треба знати про вхідні двері Hormann: найперше — це надійність у дрібницях та надійність дверей загалом. Вони не просто відповідають всім європейським нормам – вони є лідером, що визначає ці норми. Теплоізоляція, мабуть, найсильніша їхня перевага перед будь-якими конкурентами.

   Міжімнатні двері Hormann — це лаконічний дизайн, міцне полотно та дверна коробка що не бояться подряпин. Великий вибір кольорів, дизайнів, фурнітури та багато інших переваг.

   Як нас знайти:

   Запит пропозицій: