Супер пропозиція від Hörmann

Переглянути

Відеоогляд виставкової зали заводу міжкімнатних дверей Huga (Hormann)

Переглянути

Контакти: (044) 459-34-27, (050) 088-01-91, (097) 572-07-48, (073) 015-38-05. Viber: (067) 376-68-45, Whatsapp: (067) 376-68-45, Telegram: (067) 376-68-45

Адреса: м. Київ вул. Лариси Руденко, 3а/3

Електроприводи в’їзних воріт

Вражаюча зручність і переконлива безпека

Для комфортного використання воріт у двір прийнято встановлювати електроприводи

Для максимального комфорту ці електроприводи мають бути Hormann. В першу чергу – це безпека. Електроприводи в’їзних воріт, і відкотних і розпашних, надзвичайно чутливі до перешкод. Вони не будуть «давити» все що трапляється на їхньому шляху, а «відчують» найменшу перешкоду та від’їдуть назад.

Абсолютна безшумність. Це характерна особливість усіх електроприводів Hormann.

Передбачена можливість підключити керування через додаток Hormann. При цьому в додатку відображається стан воріт: відкрито/закрито. А пультом HS 5BS перевірити стан воріт можна в радіусі дії пульта навіть коли ви їх не бачите.

Можливості програмування майже необмежені. Швидкість руху, швидкість при уповільненні, сила роботи, часткове відкривання (режим хвіртки), режим роботи сигнальної лампи - все це доступне у базових комплектаціях приводів відкотних воріт Lineamatic та приводів розпашних воріт Rotamatic.

Електроприводи відкотних воріт Lineamatic

Не соромно повторюватись: найбезпечніший та найтихіший електропривід відкотних воріт.

Електропривід Lineamatic доступний у версіях до 300, 500 та 800 кг ваги воріт. Незалежно від ваги воріт він буде вимірювати зусилля кожен сантиметр руху щоб запобігти пошкодження предметів або людей, що можуть трапляться на шляху воріт.

Як опцію, можна замовити світловий бар’єр (фотоелементи) та активувати автоматичне закривання. Також Lineamatic легко доукомплектовується аварійним акумулятором, щоб бути незалежним від електромережі.

Зі шлюзом WLAN Bisecur Ви матемете можливіст керувати воротами знаходячись у будь-якій точці світу через мережу. Доступна і комплектація Lineamatic Akku з сонячною батареєю. Ще більше незалежності від електромережі.

Для того аби була можливість придбати електропривід Hormann на нижчою ціною розроблена модель Proport S, що є спрощеною версією Lineamatic. Маючи ті ж механічні характеристики у Proport S суттєво зменшені можливості дооснащення і, за рахунок цього, привабливіша ціна. Lineamatic – це електропривід, що створений для максимального комфорту.

Електроприводи розпашних воріт Rotamatic та Versamatic

Основна відмінність електроприводів Rotamatic від Versamatic це їх принцип роботи.

Rotamatic це лінійний, телескопічний електропривід. Він розрахований на ворота (1 половина) вагою 220 та 400 кг, а його акумуляторна версія – 120 кг. За бажанням може бути оснащений обігрівом.

VersaMatic – електропривід розпашних воріт ричажного типу. Він краще підходить для воріт зі стовпами великого розміру. Розрахований на вагу 1 половини 200, 300 кг та 150 кг версія на акумуляторах з сонячною баєю.

Спільна риса для них – безпека та безшумність. З плавним пуском за плавною зупинкою ці електроприводи забезпечать максимальний комфорт Вашій родині та максимально бережно будуть відкривати та закривати Ваші ворота.

Можливості додаткового оснащення обох типів електроприводів Hormann надзвичайно великі: аварійний акумулятор, світловий бар’єр , сигнальна лампа, гумові профілі для додаткового захисту, електрозамок, шлюз WLAN Bisecur для керування через мережу та багато іншого.

Для того аби була можливість придбати електропривід Hormann на нижчою ціною розроблена модель Proport D, що є спрощеною версією Rotamatic. Маючи ті ж механічні характеристики у Proport D суттєво зменшені можливості дооснащення і, за рахунок цього, привабливіша ціна.

Електроприводи розпашних воріт Rotamatic та Versamatic

Як нас знайти:

Запит пропозицій: