Супер пропозиція від Hörmann

Переглянути

Відеоогляд виставкової зали заводу міжкімнатних дверей Huga (Hormann)

Переглянути

Контакти: (044) 459-34-27, (050) 088-01-91, (097) 572-07-48, (073) 015-38-05. Viber: (067) 376-68-45, Whatsapp: (067) 376-68-45, Telegram: (067) 376-68-45

Адреса: м. Київ вул. Лариси Руденко, 3а/3

Вхідні двері до будинків

Що ми чекаємо від вхідних дверей?

Це те місце в будинку, з яким Ви будете зустрічатись щодня, вночі, незалежно від пори року та часу доби.

Обрати вхідні двері набагато складніше ніж здається на перший погляд: колір, відкривання, замок, дверні петлі, ручки, засклення, утеплення, зовнішній вигляд, відповідність дизайну будинку.

Не будемо стверджувати що Вам підходять саме двері Hormann. Але ми переконані, що серед неймовірно великого вибору дверей, які виробляються Hormann є саме ті, що масимально відповідають Вашим вимогам.

Наше завдання – допомогти Вам обрати Ваші двері, укомплектувати їх відповідно до Ваших побажань, правильно змонтувати та дати можливість насолоджуватись своїми дверима все життя.

ThermoCarbon

ThermoCarbon від Hormann це двері преміум класу. Алюмінієві вхідні двері що не мають рівних за теплоізоляцією. Карбоновий каркас забезпечує максимальну стабільність полотна при висоті до 3 метрів. Товщина дверного полотна 10 сантиметрів, товщина коробки – 11 сантиметрів. Коефіцієнт U від 0,47 Вт/м.кв*К.

Терморозділення дверної коробки забезпечує максимальну енергоефективність всієї конструкції.

Дизайни цих дверей підкреслено стримані, сучасні.

В стандартній комплектації приховані дверні петлі, замок з 7-ми точковим запиранням.

Вибір додаткового оснащення вражає. Замки з електроприводом, з детектором відбитків пальців, з можливістю керувати дистанційно зі смартфону. Ви можете обрати будь-який колір ззовні та з внутрішнього боку, колір та матеріал ручки. Двері можуть бути з бічним заскленням.

Обираючи вхідні двері ThermoCarbon Ви отримаєте надсучасні двері, що перевершать всі Ваші сподівання. Вони стануть візитівкою Вашого будинку.

ThermoSafe

Вхідні двері Thermosafe мають дещо менші показники теплоізоляції порівняно з Thermocarbon. Коефіцієнт U від 0,8 Вт/м.кв*К, товщина дверного полотна 7,3 см а товщина дверної коробки 8 см.

Вони мають ефективне термічне розділення рами дверей та надзвичайно щільне закривання.

Вибір моделей вражає: це і класика і сучасний стиль. Ручки з підсвіткою та замки з електроприводом. Вони можуть бути повністю алюмінієвими або ж мати ззовні лист з нержавіючої сталі. Ці моделі називаються Thermosafe Hibrid. І Thermosafe і Thermosafe Hibrid можуть бути оснащені прихованими петлями, різноманітними ручками, електричними засобами відкривання.

Ми будем раді поділитись своїми знаннями, щоб допомогти Вам розібратись у особливостях, моделей та комплектації при виборі вхідних дверей Hormann.

Thermo65

Найкомпромісніший варіант, чемпіон серед продажів в Україні.

Завдяки акційні пропозиції від Hormann вхідні двері Thermo 65 привірнули увару приватних забудовників. Надзвичайно теплі для свого класу. Коефіцієнт U від 0,87 Вт/м.кв*К, товщина дверного полотна 6,5 см а товщина дверної коробки 8 см. Це сучасні енергоефективні двері які будуть окрасою Вашого будинку.

Регульовані петлі а 5-ти точковий замок дають неймовірну герметичність, що, в свою чергу, веде до високих показників теплоізоляції та надійного замикання.

Різні варіанти оснащення дають можливість з комфортом користуватись цими дверима. Їх можна відкривати за допомогою звичайних ключів та за допомогою електричних пристроїв: кодова клавіатура, пульт дистанційного керування та ін.

Ці двері доволі легко обрати так, щоб вони гармонійно виглядали поруч з гаражними воротами Hormann як за кольором так і за дизайном.

TopComfort

За своєю конструкцією двері TopComfort відповідають вхідним дверям Thermosafe.

З тією лише різницею, що TopComfort це повністю засклене полотно. Маючи склопакет товщиною 56 мм, зовнішнє скло 8 або 10 мм, енергоефективне внутрішнє скло 8 мм ці двері не мають собі рівних за теплоізоляцією серед алюмінієвих повністю засклених дверей.

Основне їхнє призначення – вхід до офісу, офісного центру, медичного закладу та ін. Вони підкреслюють високий статус того, що за ними.

Порівняння дверей

Категорії/ Тип виробу ThermoCarbon ThermoSafe Thermo65 TopComfort
Матеріал дверного полотна Алюміній Алюміній Сталь Скло
Дверна коробка алюмінієва дверна коробка 111 мм із термічним розділенням алюмінієва дверна коробка 80 мм із термічним розділенням алюмінієва дверна коробка 80 мм із термічним розділенням алюмінієва дверна коробка 80 мм із термічним розділенням
Теплоізоляція Коефіцієнт теплопровідності до 0,47 Вт/(м²·K)* Коефіцієнт теплопровідності до 0,8 Вт/(м²·K)* Коефіцієнт теплопровідності до 0,87 Вт/(м²·K)* Коефіцієнт теплопровідності до 1,3 Вт/(м²·K)*
Петлі приховані петлі 3D-петлі роликові 3D-петлі 3D-петлі
Профільний циліндр Профільний циліндр із захистом від несанкціонованого доступу Профільний циліндр із захистом від несанкціонованого доступу Профільний циліндр із функцією аварійного та екстреного відкривання Профільний циліндр із захистом від несанкціонованого доступу
Захищений замок 9-точкове замикання 5-точкове замикання 5-точкове замикання 5-точкове замикання

Переваги вхідних дверей до будинків Hörmann

Як нас знайти:

Запит пропозицій: