Супер пропозиція від Hörmann

Переглянути

Відеоогляд виставкової зали заводу міжкімнатних дверей Huga (Hormann)

Переглянути

Контакти: (044) 459-34-27, (050) 088-01-91, (097) 572-07-48, (073) 015-38-05. Viber: (067) 376-68-45, Whatsapp: (067) 376-68-45, Telegram: (067) 376-68-45

Адреса: м. Київ вул. Лариси Руденко, 3а/3

Промислові секційні ворота

Ви задумалися над тим, щоб придбати секційні промислові ворота? Це стаття як раз для вас!

В даний час найбільш затребуваними за свою простоту і доступну вартість є секційні промислові ворота. Звертаємо вашу увагу, що компанія «Hormann» виробляє кілька видів промислових воріт, призначених для різних цілей. Вони вважаються простими і надійними, відрізняючись від іншої продукції конкурентів насамперед своєю спрямованістю на експлуатацію в найбільш несприятливих умовах: при підвищеній циклічності, агресивному середовищі і інших факторах.

Секційні ворота компанії «Hormann» конструюються спеціально для зазначених умов. Вони можуть протистояти навіть недобросовісному і недбале ставлення персоналу. Найсучасніша захист воріт від падіння в різних ситуаціях працює досить чітко і надійно. Та ж система не дозволяє застосовувати несправні ворота. У разі промислових воріт, оснащених електроприводом, за допомогою цифрового табло системи управління можна легко отримувати дані про періодичність технічного обслуговування або виниклі несправності. При цьому передбачено режим роботи двигуна при використанні воріт в ручному режимі.

Для максимальної адаптації секційних воріт в Дніпропетровську під вимоги клієнтів, компанія розробила велику різноманітність напрямних, різні способи скління, варіанти вбудованих дверей (вбудованої хвіртки), різні модифікації замикання, ступінь утеплення і багато іншого. Все перераховане вище дозволяє промисловим воріт «Hormann» залишатися лідером на європейському ринку, а також кращими серед секційних воріт.

Переваги промислових секційних воріт Hörmann

Відео

Як нас знайти:

Запит пропозицій: