Супер пропозиція від Hörmann

Переглянути

Відеоогляд виставкової зали заводу міжкімнатних дверей Huga (Hormann)

Переглянути

   Контакти: (044) 459-34-27, (050) 088-01-91, (097) 572-07-48, (073) 015-38-05. Viber: (067) 376-68-45, Whatsapp: (067) 376-68-45, Telegram: (067) 376-68-45

   Адреса: м. Київ вул. Лариси Руденко, 3а/3

   Промислові ворота

   Будівництво і реконструкція будівель і споруд неможливо без застосування сучасних промислових воріт. У порівнянні з недалеким минулим, розуміння терміна "ворота" дуже сильно розширилося. Ворота для промислового застосування можна розділити на кілька основних видів: секційні , рулонні , відкатні (зсувні), що складаються . Окремо можна виділити швидкісні ворота . Детальніше про них можна почитати в розділі "Швидкісні промислові ворота".

   Hormann розробив і виробляє всі види воріт, які застосовуються в сучасному будівництві. Кілька заводів в Німеччині, Голландії та Бельгії випускають продукцію найвищої якості, що підтверджено відповідними сертифікатами. Системи безпеки, якими оснащені всі ворота Hormann, виключають нанесення ушкоджень воротами і механізмами персоналу та устаткування за місцем їх використання.

   На нашому сайті Ви знайдете oписання найпоширеніших і часто застосовуваних промислових воріт Hormann.

   Двері для промислового будівництва

   Двері для промисловості: це двері для електрощитової, для виробничого приміщення, евакуаційного виходу, двері в коридорах, двері в котельнях, двері для санвузлів та виходи на дах, двері в підвал. Це безліч дверей на виробничому підприємстві, в офісному центрі, житловому будинку. Двері в лікарні та школі.

   Всі ці двері – різні за призначенням, класом зносостійкості, дерев’яні та сталеві виробляють заводи Hormann. Від найпрестижнішого офісного центру до невеликого сільськогосподарського підприємства - Hormann виготовляє двері для будь-якого використання та призначення.

   Як нас знайти:

   Запит пропозицій: